Genel Tanıtım

Glutensiz Organik Ürünler

Üretimin yaygınlaşması ile sağlıksız olan ürünlerde yaşanan artış, organik ürünler adı altında sağlıklı tüketimin desteklenmesine yol açmıştır. Bu durumda piyasada var olan pek çok gıda, bakım gibi ürünlerinde sağlıklı tüketimin önünü açmak açısından organik üretim başlamıştır. Glutensiz organik ürün seçenekleri, Dogaevinizde.com aracılığıyla pek çok seçeneğe ulaşabileceğiniz bir kategoridir.

Glutensiz Organik Ürün Seçenekleri

Gluten olmadan üretilmiş olan çok sayıda gıda bulunuyor. Kişinin damak zevki göz önünde bulundurularak oluşturulmuş olan gıdalar, yoğun ilgi görüyor. Glutensiz ekmek, kuruyemiş, un, makarna, şehriye, kraker, kurabiye, cips, baharatlar, çikolata, gofret ve buna benzer pek çok ürün tüketime açılmıştır. Ayrıca pasta malzemeleri, atıştırmalık, tatlılar ve helvalar, lokum ve şekerlemeler aklınıza gelebilecek her türlü gıdanın glütensiz şekilde doğal ürünler arasına girmesi sağlanmıştır.

  • Gıda Ürünleri: Glutensiz olarak üretilmiş olan çok sayıda gıda ürünü, uygun fiyatlarla sizlere ulaştırılmıştır. Direkt olarak internet üzerinden alışını gerçekleştirebilecek olduğunuzu unutmayın.
  • Bakım Ürünleri: Ürün seçenekleri arasında bakım ürünleri de bulunuyor. Web sitesinin ana sayfası üzerinden glutensiz ürünlere tıklamanız durumunda, direkt olarak bakım ürünleri bölümüne geçiş yapabilirsiniz. Krem, şampuan gibi ürünlerde gluten kullanılmadığından sağlıklı şekilde bakımınızı yapmanız mümkün olacaktır.
  • Markalar: Sunulan çok sayıda üründe farklı markalar ile hizmet veriliyor. 50’ye yakın marka seçeneği ile sizin için özel olarak üretilmiş olan gıda ve bakım ürünlerine ulaşabiliyorsunuz. Markalara göre filtreleme yapmak için sol kenarda verilen markalar seçeneğini kullanabilirsiniz.

Glutensiz Ürünlerde Güvenlik

Sağlıklı malzemelerin kullanılmasıyla piyasaya sunulmuş olan ürünlerde, güvenlik aynı zamanda alınan sertifikalar ile sağlanmaktadır. Açmış olduğunuz kategori için ‘‘sertifikalar’’ adı altında gerekli belgeleme yapılmıştır. Bu sayede hem tüketicinin gerçekten de sağlıklı ürünler tüketiyor olduğu hem de ürünün kullanımının sağlık problemine yol açamayacağı kanıtlanmış olmuştur.Organik ürünler için alınmış olan sertifikalar; ECO Cert, NO Tested On Animals, Astma Allergi Denmark, DAAB Sertifikası, NaTrue Sertifikası gibi sertifikalar ürünlerde geçerli olan sertifikalar arasındadır.

Glutensiz Ürün Fiyatları

Ürün seçenekleri sayfasından direkt olarak ürünlerin fiyatlarına erişim sağlayabiliyorsunuz. Örneğin yulaflı 125 gram kraker için ödeyeceğiniz tutar 24.95 TL’dir. Sağlıklı gofret tüketmek için ise 400 gram gofret için 12 TL ödeme yapacaksınız. Hemen hemen ücretlerin diğer ürünlerle aynı olması, aynı fiyata çok daha sağlıklı beslenme imkanı sunmaktadır. Firmanın sunmuş olduğu fırsatları takip ederek, ürünlerin satışında çok daha avantajlı bir konuma geçebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken sol bölümden ‘‘fırsatlarım’’ kategorisi takip etmektir.

Sadece doğal gıda ürünleri için değil, saç yıkama el – tırnak kremi gibi bakım ürünlerinde de fiyatlara göre hareket edebilirsiniz. 50 ml el -tırnak bakım kremi için ödeyeceğiniz tutar 34 TL olarak belirlenmiştir. Doğal ürünler alarak yapmış olduğunuz bakımlar, sağlıklı yaşam için önemli bir adım olacak.

Bir önceki yazımız olan Modern Ofis Bölmeleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.